Wypożyczalnia samochodów Lublin – oferta dla każdego

Wypożyczalnia samochodów Lublin to łatwy i szybki dostęp do różnego rodzaju pojazdów. Wypożyczyć samochód może każdy, kto posiada prawo jazdy. Dysponujemy różnego rodzaju pojazdami, które stale czekają na klientów. Posiadamy samochody różnorako wyposażone i o różnej wielkości. Wśród marek do wyboru mamy Ople, Seaty, Renault, Skody, Golfy, Citroeny i inne. Różnorodność naszej oferty sprawia, że każdy z łatwością dopasuje pojazd do swoich potrzeb. Każdy samochód, jaki oddajemy do użytkowania, posiada ubezpieczenie, a przede wszystkim jest w pełni sprawny. Dbamy o regularne przeglądy techniczne samochodów, co gwarantuje bezpieczeństwo jazdy. Aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług, wypożyczamy jedynie samochody, które gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort jazdy. Wszystkie nasze pojazdy są zaopatrzone w klimatyzację, ABS, wspomaganie układu kierowniczego, poduszki powietrzne oraz radio.

Możliwość wynajmu krótko i długoterminowego

wypożyczalnia samochodów lublin dopasowując swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów, oferuje zarówno możliwość wynajmu długo jak i krótkoterminowego. Możliwe jest wypożyczenie samochodu na jeden dzień, na weekend, na urlop, a nawet na okresy przekraczające 30 dni. Oferta wynajmu krótkoterminowego jest odpowiednia dla tych, którzy np.

z powodu awarii samochodu nie chcą odwoływać planów wyjazdowych, a nie chcą także się uzależniać od transportu publicznego. Wynajem długoterminowy z kolei, świetnie sprawdza się w firmach i przedsiębiorstwach, dla których często okazuje się najbardziej opłacalną formą użytkowania samochodów. Decydując się na wynajem długoterminowy, można zaplanować koszty związane z utrzymaniem pojazdów służbowych nawet na cały rok. Cena zawiera także ubezpieczenia oraz serwis. wypożyczalnia samochodów lublin – to oszczędność pieniędzy, a także gwarancja korzystania z samochodów najlepszej jakości.