Mycie rąk bez dotykania dozownika

Elektroniczne, bezdotykowe, automatyczne dozowniki do mydła i żel do dezynfekcji rąk, które zapewniają higieniczne użytkowanie. Dzięki specjalnemu mechanizmowi, dozowniki mydła w płynie i żelu do dezynfekcji rąk pozwalają na precyzyjną i higieniczną aplikację. Każdorazowo dozują dokładnie odmierzoną porcję, zamieniając (w przypadku dozownika mydła w płynie) płyn w piankę. Dodatkowo z uwagi na mechanizm dozowania, dozowniki do mydła i żelu zapewniają ekonomiczne i estetyczne użytkowanie, niwelując straty tych środków do higieny rąk i kapanie resztek na blat lub podłogę.

To bardzo praktyczne rozwiązanie.

Automatyczny dozownik do mydła i żelu w odróżnieniu do innych pojemników na mydło, charakteryzuje innowacyjna technologia i wysokie standardy higieny, a przy tym bardzo prosta obsługa. Dozowniki do mydła i żelu działają na baterie dołączone oryginalnie do dozownika. Specjalne wkłady mydła lub żelu można wymienić w łatwy i szybki sposób, a dodatkowo dozowniki mydła i żelu wyposażone są w system zamknięcia. automatyczne dozowniki do mydła to wspaniały sposób na szybkie i higieniczne mycie rąk. Pasożyty w tym tasiemiec i owsiki, salmonella, żółtaczka pokarmowa wirusowe zapalenia wątroby typu A, choroby skóry i układu oddechowego, grypa – na to wszystko narażamy się, gdy nie myjemy rąk, robimy to zbyt rzadko lub niewłaściwie. Tymczasem regularne i odpowiednio długie mycie rąk redukuje liczbę chorobotwórczych drobnoustrojów prawie do zera. Pomogą Ci w tym automatyczne dozowniki do mydła.

Jest to bardzo higieniczny sposób mycia rąk. Mycie rąk powinno wejść nam w nawyk zawsze po skorzystaniu z toalety, przed jedzeniem i przed przygotowaniem posiłku jeśli mamy kontakt z surowym mięsem, drobiem lub rybami, myjemy ręce również po przyrządzeniu potrawy. Myjemy ręce zawsze po przyjściu do domu z pracy, sklepu, podróży i tak dalej, po użyciu chusteczki do nosa, a także, gdy zasłaniamy usta podczas kaszlu lub kichania, po kontakcie ze zwierzęciem. Mycie rąk powinno być nawykiem każdego.