Metoda nauki ma znaczenie

Podstawą Metody Callana jest niezaprzeczalny fakt, że podczas lekcji student mówi i słucha czterokrotnie więcej. Nie skupimy się tutaj na gramatyce czy czytanie albo pisaniu. Chodzi głównie o komunikacje werbalną. Kursant jest zmuszony do myślenia przez cały czas, bo grupa jest ciągle zasypywana przez lektora pytaniami i nigdy nie wiadomo na kogo padnie następne. Trzeba być uważnym i czujnym oraz maksymalnie skoncentrowanym. W Metodzie Callana student mówi przez całą lekcję czyli czterokrotnie więcej niż podczas normalnych lekcji. Skorzystaj z takiej opcji jak callan dla dzieci, a na pewno Twoje dziecko szybko nauczy się mówić po angielsku.

Błyskawiczne efekty.

Powtarzanie wszystkiego, całego materiału czterokrotnie gwarantuje płynność mówienia, rozumienia oraz trwałość świeżo zdobytej wiedzy. Nie polega to na tym, żeby zakuć i zapomnieć ale żeby korzystać z nowo nabytej wiedzy w przyszłości i jest to możliwe dzięki metodzie callana. Skorzystaj z takiej usługi jak callan dla dzieci, a nie pożałujesz. W Metodzie Callana regularnie zadaj się te same pytania każdego dnia aż do chwili, gdy wszyscy studenci będą je rozumieli i reagowali na nie z odpowiednią szybkością. Mówienie jak najszybciej maksymalizuje czas poświęcony na naukę podczas zajęć. Osoba ucząca się musi być w ciągłym skupieniu. Od pierwszej lekcji nauczyciel mówi do studentów z prędkością kilkuset słów na minutę. Oznacza to, że tempo konwersacji jest znacznie szybsze niż podczas normalnej rozmowy, kiedy używamy około stu słów na minutę.

Skorzystaj z takiej usługi jak callan dla dzieci, a Twoje dziecko na pewno nauczy się szybko mówić po angielsku w poprawny sposób. W konsekwencji student słyszy mnóstwo słów w obcym języku w ciągu godziny. Słysząc i wymawiając więcej słów podczas zajęć, student uczy się szybciej i zapamiętuje o wiele więcej niż podczas tradycyjnych metod nauki. Zapobiega taka forma nauki znużeniu, zmusza do skupienia oraz ogranicza możliwość tłumaczenia wszystkiego na język ojczysty bo jest to zbędna strata czasu, niepotrzebna zupełnie w metodzie callana.