Konserwacja, modernizacja i naprawa wind

Windy, mimo iż dziś są już bardzo nowoczesne i zaopatrzone we wszelkie zabezpieczenia, nie stanowią raczej zagrożenia dla ich użytkowników. Mimo to jednak, należy je regularnie kontrolować i podejmować odpowiednie kroki w celu niwelowania każdej, nawet najmniejszej usterki.

Naprawa wind

Naprawa wind to jedna z części naszej oferty serwisowej. Podejmujemy się napraw wszelkich wind, zarówno osobowych, jak i towarowych oraz towarowo – osobowych różnych producentów, funkcjonujących na naszym rynku. Naprawa wind obejmuje dźwigi hydrauliczne, elektryczne, a także windy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Dysponujemy bogatym asortymentem materiałów i części składowych windy, a także współpracujemy z doświadczonymi, wykwalifikowanymi mechanikami, dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług jest bardzo wysoka. Polecamy także Państwa uwadze możliwość skorzystania z naszego pogotowia całodobowego, dzięki któremu naprawa wind jest dostępna o każdej porze dnia i nocy. Każda naprawa windy jest finalizowana sporządzeniem szczegółowego raportu z serwisowania.

Konserwacja wind

Any zapobiec poważniejszym awariom i długotrwałym przestojom windy, związanych z naprawami, zalecamy okresową konserwację wind. Jest te szereg czynności, mających wykluczyć niezdatność urządzenia do użytkowania, sprawdzić jego stan techniczny oraz ewentualnie wymienić wyeksploatowane już części. Regularna konserwacja to także przedłużenie funkcjonalności urządzania.

Wymieniane bądź naprawiane na bieżąco części, zagwarantują dłuższą żywotność dźwigu.

Modernizacja wind

Modernizacja wind to jedno- lub wieloetapowy proces, polegający na unowocześnieniu urządzenia oraz na wymianie starych modeli podzespołów na nowsze, bardziej funkcjonalne. Modernizacja dźwigów ma także na celu poprawienie estetyki urządzenia, poprzez możliwość wymiany kabiny windy na bardziej komfortową, której wnętrze będzie gustowne i stylowe.