Gabinet dentystyczny na Mokotowie

Dentysta Mokotów to najlepszy wybór w kwestii leczenia zębów. Jesteśmy zespołem doświadczonych, wykonujących swój zawód z prawdziwym oddaniem specjalistów. Pracujemy wykorzystując najwyższej jakości sprzęt medyczny a nasza wiedza oraz umiejętności są wciąż poszerzane. Nasi dentyści biorą udział w specjalistycznych seminariach, kursach oraz szkoleniach z zakresu stomatologii oraz chirurgii szczękowej. Systematyczne poszerzanie wiedzy ma wpływ na przeprowadzane zabiegi. Pacjenci mogą czuć się komfortowo, natomiast lekarze wykonują swoją pracę w pełni wygodnie – ze skutkiem pozytywnym dla pacjenta. Podczas szkoleń, chętnie dzielimy się z innymi swoim doświadczeniem zawodowym.

Czym się zajmujemy

Pragnąc by każde uzębienie było idealnie piękne, przeprowadzamy szereg rozmaitych – zależnych od potrzeb zabiegów oraz badań. dentysta mokotów to nie tylko proste zabiegi, ale i chirurgia szczękowa, także ta przeprowadzana u najmłodszych pacjentów. Zajmujemy się także pedodoncją, czyli wykrywaniem ewentualnych niedopatrzeń w kwestii zgryzu najmłodszych. Uzupełniamy drobniejsze i te nieco większe ubytki, wstawiamy pojedyncze zęby, implanty oraz mosty. Zajmujemy się również protetyką oraz ortodoncją. Specjaliści dentyści Mokotów świadczą ponadto usługi w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz stomatologii estetycznej, w tym oczywiście wybielania uzębienia.

Zdjęcie radiologiczne RTG

W naszym gabinecie istnieje możliwość wykonania najnowszymi metodami zdjęcia pantogramicznego, dzięki któremu istnieje możliwość wykrycia ewentualnych wad i innego typu problemów zębów. Zalecamy wykonanie tego zdjęcia także w celach czysto profilaktycznych. Jest to kompleksowe, bardzo szybkie i zupełnie bezbolesne badanie z użyciem niewielkich ilości promieniowania.

Medycyna, z którą zetkniecie się państwo w naszym gabinecie, wykonywana jest na światowym poziomie z pełną precyzję oraz niezwykłym oddaniem.