Autoholowanie samochodów i innych pojazdów

Samochody są dla wielu ludzi niezbędne do codziennego życia oraz do pracy. Codziennie na drogach pokonywane są setki tysięcy kilometrów. Samochód jednak, poza tym, że stanowi źródło wygody, komfortu i niezależności, może być także zagrożeniem dla jego właściciela, a także dla innych na drodze. Każdego dnia słyszymy o wypadkach i kolizjach, którym ulegają nie tylko samochody osobowe, ale także ciężarówki, samochody dostawcze czy autobusy. Stłuczka drogowa, czy wypadek zazwyczaj są powodem unieruchomienia pojazdu na drodze, a jego usunięcie wymaga specjalistycznej pomocy.

Autoholowanie Piaseczno – to oferta pomocy drogowej, z siedzibą w mieście Piaseczno. Jeżeli gdzieś w Piasecznie lub w jego pobliżu, Państwa samochód utknął, czy to z powodu usterki, czy stłuczki bądź wypadku, zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej pomocy. Autoholowanie (Piaseczno) działa24 godziny na dobę, przez cały rok. Jesteśmy zespołem fachowców, którzy szybko i bezproblemowo usuwają unieruchomione na drodze pojazdy. Specjalizujemy się nie tylko w autoholowaniu samochodów osobowych, ale także ciężarowych, dostawczych, autokarów oraz motorów i quadów. Jeżeli nastąpiła stłuczka, bądź na tyle poważna usterka samochodu, że nie jest możliwe przywrócenie pojazdowi sprawności do dalszej drogi na miejscu, to gwarantujemy bezpieczne odholowanie go do serwisu, gdzie zostanie on poddany przeglądowi i naprawie.

Poza autoholowaniem z okolic Piaseczna, oferujemy także szereg innych usług. Po zgłoszeniu awarii, dojeżdżamy w jak najkrótszym czasie na miejsce oraz poddajemy samochód dokładnej analizie, oraz oceniamy, czy ewentualna usterka może zostać naprawiona na miejscu zdarzenie.

Jeżeli tak, dokonujemy natychmiastowej naprawy, dzięki czemu samochód może bez problemu odbyć dalszą część drogi. Na zlecenie Klienta, dowozimy także paliwo. W przypadku, gdy samochód jest uszkodzony w takim stopniu, że autoholowanie autoholowanie piaseczno nie będzie możliwe, polecamy skorzystanie z naszej lawety, która dowiezie samochód we wskazane przez klienta miejsce.